Lemon Oil

1 100 Lekë
Vaj esencial limoni (Citrus Limon) 100% i paster.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Aromë: e frekët, lëkure limoni

Vetitë: frekuese, gjallëruese, rivitalizuese

Përdorimi: Për aromaterapi. Për cdo përdorim tjetër hollojeni me parë me një vaj bazë si vaj jojoba, vaj nga farat e rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame.

*Shto nga 1 pikë vaj lime dhe vaj qitro, 2 pika vaj limoni dhe 6 pika vaj mandarine në një diffuser dhe shijo vetitë e këtij kombinimi.

Metoda e Përpunimit: I presuar në të ftohtë nga lëkura e freskët e limonit.

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI PETAL FARMA TIRANETIRANE0694008900
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Farmaci SIDITirane Rr Komuna e Parisit pall Pinareve0696706106
FARMACI KONI A (PEDIATRIA)Tirane0692055515
FARMACI MARIKA_KucoveKucove_Berat693696364
FARMACI BISHOLLA 2_VL VLORE0692984008
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
Specifikime
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave NOW
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.