Peppermint Oil

1 200 Lekë
Vaj esencial mente (Mentha piperita) 100% i paster.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Aromë: e frekët, mente e fortë

Vetitë: Rivitalizuese, gjallëruese, ftohëse

Përdorimi: Për aromaterapi. Për cdo përdorim tjetër hollojeni me parë me një vaj bazë si vaj bazë si vaj jojoba, vaj nga farat e rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame.

*Shto nga 1 pikë vaj mente dhe vaj rozmarinë së bashku me 2 pika vaj kanelle në një diffuser dhe shijo vetitë e këtij kombinimi.

Metoda e Përpunimit: I distiluar në avull nga majat e bimës

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ANA_LEZHELagja Varosh_LEZHE0698521732
FARMACI PETAL FARMA TIRANETIRANE0694008900
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
Farmaci SIDITirane Rr Komuna e Parisit pall Pinareve0696706106
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.