Patchouli Oil

2 400 Lekë
Vaj esencial patchouli (Pogostemon cablin) 100% i paster
Disponibiliteti: Ne gjendje

Aromë: myshku, toke

Vetitë: romantike, qetësuese, stimuluese

Përdorimi: Për aromaterapi. Për cdo përdorim tjetër hollojeni me parë me një vaj bazë si vaj jojoba, vaj nga farat e rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame.

*Shto nga 1 pikë vaj patchouli, 3 pika vaj jasemini dhe 5 pika vaj geranium në një diffuser dhe shijo vetitë e këtij kombinimi.

Metoda e Përpunimit: I distiluar në avull nga gjethet e thara të bimës

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BISHOLLA 2_VL VLORE0692984008
Specifikime
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave NOW
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.