Oregano Oil

2 800 Lekë
Vaj esencial rigoni (Origanum vulgare) 100 i paster.
Availability: In stock
SKU: 11766

Vaj esencial rigoni (Origanum vulgare) 100% i pastër.

Përbërësit: 100% vaj i pastër rigoni

Aroma: Pikante

Vetitë: Pastruese, përfshirëse, ngushëlluese.

Kombinohet mirë me: Vaj kamomili, eukalipti, mente dhe vaj esencial i pemës së cajit (tea tree)

Metoda e perpunimit: Lule të thara të distiluara në avull

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap20696322755
FARMACI FitHealth 1Rr Abdyl Frasheri -Tirane0682153996
Farmaci Kanadeze Tirane Rruga Reshit Collaku Objekti 7/1350682053420
Farmaci MEDIKAMENTA 1Tirane Rruga Sami Frasheri pll 36 hyrja 4 kt10692089899
Products specifications
Sipas trupit Ambienti
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave NOW
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.