Olio Essenziale Di Rosmarino

1 350 Lekë
Vaj esencial rozmarine, 100% i paster.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2299

Aroma: balsamike, depertuese.

Perdorimi: Per aromaterapi. Per cdo perdorim tjeter hollojeni me pare me nje vaj baze si vaj jojoba, vaj nga farat e rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame. Veti tonike dhe stimuluese. I dobishem ne rast te bllokimeve mendore, emocionale, konfuzioni, pergjumje.

Paketimi: 10 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave Dr.Taffi
Sipas trupit Trupi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.