Essenza di Vaniglia Alimentare

1 060 Lekë
Vaj esencial vanilje, 100% i paster.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2935

Perdorimi: Per aromaterapi. Per cdo perdorim tjeter hollojeni me pare me nje vaj baze si vaj jojoba, vaj nga farat e rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame. Veti balancuese dhe rigjalleruese.

Paketimi: 10 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.