Ginger Oil

1 750 Lekë
Vaj esencial xhinxheri (Zingiber officinale) 100% i paster.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Aromë: pikante, e ngrohtë

Vetitë: qetësuese, balancuese, normalizuese

Përdorimi: Për aromaterapi. Për cdo përdorim tjetër hollojeni me parë me një vaj bazë si vaj jojoba, vaj nga farat e rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame.

*Shto nga 1 pikë vaj xhinxheri, vaj portokalli dhe 2 pika vaj sandalwood në një diffuser dhe shijo vetitë e këtij kombinimi.

Metoda e Përpunimit: I distiluar në avull nga rizomat e thara

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane QENDRA TREGETARE TIRANA RING CENTER0694067477
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI BISHOLLA 2_VL VLORE0692984008
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
Specifikime
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave NOW
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.