Olio Essenziale di Ylang Ylang

€14.98
Vaj esencial Ylang Ylang, 100 % i paster.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2970

Aroma: e embel dhe pikante

Perdorimi: Per aromaterapi. Per cdo perdorim tjeter hollojeni me pare me nje vaj baze si vaj jojoba, vaj nga farat e rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame. Veti balancuese dhe rigjalleruese. I dobishem ne raste shqetesimesh, bllokime emocionale, trishtimi.

Paketimi: 10 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitTrupi
Sipas tipit te produktitVajra
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.