Garlic Oil 1500 mg Softgels

1 040 Lekë
Vaj hudhre ne kapsule 1500 mg.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • I barazvlefshëm me një thelb hudhre
  • Përbërës sulfurik, aminoacide dhe minerale.

Vaji i hudhrës nga NOW është i presuar dhe i përqendruar nga Allium Sativum. Hudhra është e pasur me përbërës sulfurik, aminoacide dhe minerale.

Përdorimi: 3 kapsula në ditë, mundësisht me ushqim

Paketimi: 100 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Vaj hudhre Allium Sativum
(I barazvlefshëm me 4500 mg nga e gjithë hudhra)

9 mg

*

Përbërës tjerë: Vaj soje, kapsulë xhelatinoze (xhelatinë, glicerinë, ujë)

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ISAKU_DRPLAZH,DURRES0693803367
Farmaci Farmavitta 1 Tirane Tirane Bulevardi Zogu I
FARMACI FLUTURATirane0697574708
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI VITALPHARMA Tirane Tirane KOMUNA E PARISIT694617273
FARMACI DAJTITirane0682000601
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI ALKETA CELA FIERFIER0696075226
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
FARMACI SHEHU 2 TIRANERruga Tish Daia TIRANE
Farmaci BORA-VLVlore682027785
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
FARMACI MISHELDURRES0674044040
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.