Olio di Lino

850 Lekë
Vaj i farave te linit, 100% i paster.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1913

I pasur me vitamine F e cila rrit rezistencen e lekures dhe acid linoleik i cili redukton tharjen dhe irritimin e lekures. Lufton psoriazen dhe fale pranise se mucilagjeve qeteson dhe hidraton lekuren. I pershtatshem dhe per perkujdesjen e flokeve dhe skalpit.

Perdorimi: Aplikojeni cdo dite sipas nevojes.

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci ORANGE 003 FARMACI SHPKTirane, Rruga 3 Deshmoret , objekti 3/3 shk 3 0675982813, 0692209778
Farmaci Orange farmaci 026Tirane Rruga Myslym Shyri godina 12 hyrja 1
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.