Jojoba Oil 30 ml

1 060 Lekë
Vaj Jojoba 100% i paster, i perftuar me presion te forte mekanik (Expeller-pressed)
Disponibiliteti: Ne gjendje

Vaji jojoba është shumë i ngjashëm me sebumin e lëkurës tonë, kjo e bën atë një zgjedhje ideale për hidratimin e fytyrës, trupit dhe skalpit.  

Përdorimi: Për flokët: Aplikojeni në flokë dhe mbajeni për 5-10 minuta, pastaj shpërlajini.
Për  lëkurën: Aplikojeni në lëkurë të njomur pas dushit për ta hidratuar dhe zbutur atë.

Përbërësit: Vaj jojoba, Simmondsia Chinensis (Jojoba).

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI OLA FARMA_KJPerballe spitalit Kavaje0682099920
FARMACI GLEDIS TIRANETIRANE0675562444
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464 / 0672166172
FARMACI AGIMI 1 Tirane Tirane Astiri0696563486, 0673225364
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci SIDITirane Rr Komuna e Parisit pall Pinareve0696706106
Farmaci Alpha FarmaciDurres Lagjja 12 Rr.e Deshmoreve0696149320
Specifikime
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave NOW
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.