Jojoba Oil 118 ml

2 300 Lekë
Vaj Jojoba 100% i paster, i perftuar me presion te forte mekanik (Expeller-pressed)
Disponibiliteti: Ne gjendje

Vaji jojoba është shumë i ngjashëm me sebumin e lëkurës tonë, kjo e bën atë një zgjedhje ideale për hidratimin e fytyrës, trupit dhe skalpit.  

Përdorimi: Për flokët: Aplikojeni në flokë dhe mbajeni për 5-10 minuta, pastaj shpërlajini.
Për  lëkurën: Aplikojeni në lëkurë të njomur pas dushit për ta hidratuar dhe zbutur atë.

Përbërësit: Vaj jojoba, Simmondsia Chinensis (Jojoba).

Paketimi: 118 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI META SHSHKODER0694531283
FARMACI PERVANARr Hoxhe Tahsim Tirane0695725972
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI AGOLLI_TRTIRANE, PRAN ASTIRIT 0694273068

Kliente qe blene kete produkt blene edhe

Picture of Jasmine Fragrance
1 200 Lekë
Picture of Shea Butter 207 ml
1 500 Lekë
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.