Olio di Jojoba 100 ml

2 350 Lekë
Vaj jojoba 100% i paster i presuar ne te ftohte.
Availability: In stock
SKU: 2050

Vaji jojoba eshte i njohur per vetite e tij qetesuese, hidratuese, zbutese per lekuren e trupit, gjithashtu ushqen, forcon dhe shkelqen floket. Ndihmon ne ruajtjen e barrieres hidrolipidike te lekures, duke parandaluar irritimin dhe tharjen e saj. Perthithet lehtesisht nga lekura duke bere te mundur rritjen e elasticitetit te saj, si dhe ndihmon ne balancimin e prodhimit te yndyres.

PerdorimiAplikojeni cdo dite sipas nevojes.

Paketimi: 100 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI SHEHUTirane0672071010
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Products specifications
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave Dr.Taffi
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.