Olio di Jojoba 30 ml

1 060 Lekë
Vaj jojoba 100% i paster i presuar ne te ftohte.
Availability: In stock
SKU: 2203

Vaji jojoba eshte i njohur per vetite e tij qetesuese, hidratuese, zbutese per lekuren e trupit, gjithashtu ushqen, forcon dhe shkelqen floket. Ndihmon ne ruajtjen e barrieres hidrolipidike te lekures, duke parandaluar irritimin dhe tharjen e saj. Perthithet lehtesisht nga lekura duke bere te mundur rritjen e elasticitetit te saj, si dhe ndihmon ne balancimin e prodhimit te yndyres.

PerdorimiAplikojeni cdo dite sipas nevojes.

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI LIRA DHE ROZA TIRANEKAMEZ TIRANE0698468517
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
Products specifications
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave Dr.Taffi
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.