Olio di Ricino

€10.21
Vaj kastori 100% i paster.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2317

Ajo qe e ben te veçante kete vaj eshte permbajtja ne nivele te larta te nje acidi te rralle yndyror qe quhet acidi ricinoleik, i cili mund te gjendet vetem ne kete vaj dhe ne disa lloje te kerpudhave. Per shkak te ketij acidi, vaji i ricinit ka veprim te forte anti-inflamator. Por vlerat e vajit te kastorit nuk mbarojne ketu; ai eshte hidratant, nutrient, eksfoliant, balsamik, astringent, cikatrizant duke plotesuar ne kete menyre nje game mjaft te gjere te efekteve ne lekure; pervec kesaj, zgjat floket dhe u jep jete, eleminon renien etj.

Perdorimi: Aplikojeni cdo dite sipas nevojes.

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACIA TEGTirane Farke Lunder-TEG0692077700
FARMACI JORA_TRRr.Shkelqim Fusha_Q.Kristal_TIRANE699693169
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.