DEFENCE SUN SUN OIL SPF 50

€22.68
Vaj me mbrojtje maksimale SPF 50. I pershtatshem per lekura sensitive dhe intolerante.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2842

Permban:

Filtra te qendrueshem UVA dhe UVB: Mbrojne lekuren nga rrezet e demshme te diellit.

Vitamina E: Ka efekt antioksidues. Mbron nga demtimet qe shkaktojne radikalet e lira.

Perdorimi: Aplikojeni perpara ekspozimit ne diell dhe perseritni aplikimin sa here te jete e nevojshme. Mos e aplikoni direkt mbi fytyre. Shmangni kontaktin me syte. Nese ndodh kontakti me syte, shperlajeni me uje te bollshem.

Paketimi: 150 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitTrupi
Sipas tipit te produktitVajra
Sipas LinjaveBionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.