Lavender Almond Massage Oil

2 670 Lekë
Vaj me vitamina A, D, E per trup te tensionuar qe ka nevoje per masazh relaksues dhe aromaterapi njekohesisht.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Vaji i bajames me vajin e lavandës qetësojnë dhe relaksojnë trupin dhe mendjen tuaj. Kombinimi i këtyre vajrave me vitaminat A, D, E ushqejnë, hidratojnë dhe rigjerojnë lëkurën.

Përdorimi: Aplikojeni sipas nevojës. Për masazh ose si hidratues.

Paketimi: 473 ml

Përbërësit: Vaj Bajame (Prunus Amygdalus Dulcis), Vaj Ulliri Ekstra I Virgjër (Olea Europaea), Vaj Nga Farat E Rrushit (Vitis Vinifera), Vaj Lavande (Lavandula Angustifolia), Lanolinë, Tokoferol (Vitaminë E Nga Soja), Palmitat Retinili (Vitaminë A) Kolekalciferolë (Vitamin D3). *E Certifikuar Organike.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
FARMACI LIVIDATirane042360334
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI LEDIA_VLVLORE
Farmaci JAKO-SHSHKODER0692274224 , 0694899999
FARMACI MEG + Farma_TRMedreseja_Tirane0696208374
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.