Shea Nut Oil

1 100 Lekë
Vaj nga arra Shea 100% i paster i perftuar me presion te forte mekanik (Expeller-Pressed)
Disponibiliteti: Ne gjendje

Vaji Shea është i pasur me acide yndyrore esenciale oleike dhe stearike, të cilat hidratojnë dhe ushqejnë lëkurën dhe flokët. Ky vaj përthithet shpejt nga lëkura dhe flokët.

Përdorimi: Për lëkurën: Aplikojeni cdo ditë sipas nevojës. Për Flokët: Me një sasi të vogël masazhoni flokët e njomur dhe pastaj shpërlajeni vajin, ose hidhni disa pika nga vaji tek produktet personale që përdorni për flokët.

Përbërësit: Vaj Arre Shea (Butyrospermum Parkii)

Paketimi: 118 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
FARMACI VITALITE_TRTirane,Rr"Ali Demi",Hyrja 1,Ap 3 0696558740
Specifikime
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave NOW
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.