Grapeseed Oil

690 Lekë
Vaj nga Farat e Rrushit 100% i paster i perftuar me presion te forte mekanik (Expeller-Pressed)
Disponibiliteti: Ne gjendje

Vaji nga Farat e Rrushit është i lehtë dhe pa aromë, i pasur me acide yndyrore esenciale si acidi linoleik, oleik, stearik, palmitik, miristik dhe laurik. Tekstura e tij e mëndafshtë është ideale për të hidratuar lëkurën e thatë pa bllokuar poret dhe shkaktuar akne.

Përdorimi: Si hidratues: Aplikojeni direkt në lëkurë ose si bazë tek produktet kozmetike.

Përbërësit: Vaj nga farat e rrushit (Vitis Vinifera)

Paketimi: 118 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI SIENA _Orikum-VloreORIKUM-VLORE
FARMACI BETA (kodra e diellit)TRK Diellit-Tirane0696553256
FARMACI ENIKA DRDurres052231187
FARMACI SIHANA_FRLagja Liri Gero_FIER692393254
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.