Olio di Vinaccioli

€8.59
Vaj nga farat e rrushit 100% i paster.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2318

Vaji i farave te rrushit eshte i lehte dhe pa arome, i pasur me acide yndyrore esenciale si acidi linoleik, oleik, stearik, palmitik, miristik dhe laurik. Tekstura e tij e mendafshte eshte ideale per te hidratuar lekuren e thate pa bllokuar poret dhe shkaktuar akne. Gjithashtu ka efekt antioksidant, zbutes dhe antirrudhe.

Perdorimi: Aplikojeni cdo dite sipas nevojes.

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.