Grapeseed Oil, Organic

2 160 Lekë
Vaj nga Farat e Rrushit 100% organik i perftuar me presion te forte mekanik (Expeller-Pressed)
Disponibiliteti: Ne gjendje

Vaji nga Farat e Rrushit është i lehtë dhe pa aromë, i pasur me acide yndyrore esenciale si acidi linoleik, oleik, stearik, palmitik, miristik dhe laurik. Tekstura e tij e mëndafshtë është ideale për të hidratuar lëkurën e thatë pa bllokuar poret dhe shkaktuar akne.

Përdorimi: Si hidratues: Aplikojeni direkt në lëkurë ose si bazë tek produktet kozmetike.

Përbërësit: Vaj Organik nga farat e rrushit (Vitis Vinifera)

Paketimi: 237 ml 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
Specifikime
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave NOW
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.