Tranquil Rose Massage Oil

1 600 Lekë
Vaj nga farat e trendafilit te eger, vaj jojoba, vaj kajsie, vaj bajame dhe vitamine E me veti antioksiduese dhe rigjeneruese.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Një përzierje me vaj nga farat e trëndafilit të egër, vaj jojoba, vaj kajsie, vaj bajame dhe vitaminë E. Vitamina E me vetitë e saj antioksiduese mbron lëkurën dhe fibrat e elastinës, vaji nga farat e trëndafilit të egër rigjeneron lëkurën, minimizon imperfeksionet, dhe mban qelizat e hidratuara, vaji Jojoba penetron thellë në lëkurë dhe ka veti rigjeneruese për qelizat, ndërsa vaji i bajames dhe i kajsisë zbusin dhe hidratojnë lëkurën, Përdorimi i esencës së trëndafilit në aromaterapi relakson, qetëson dhe rigjeneron trupin dhe mendjen.

Përdorimi: Aplikojeni sipas nevojës. Për masazh ose si hidratues.

Paketimi: 237 ml

Përbërësit:  Vaj Bajame Prunus (Amygdalus Dulcis), Vaj Kajsie (Prunus Armeniaca), Vaj Nga Farat E Rrushit (Vitis Vinifera), Vaj Nga Farat Rosa Mosqueta, Vaj Jojoba (Simmondsia Chinensis) , Ekstrakt Lule Rosa Centifolia, Ekstrakt Gjethe Rosmarinus Officinalis, Tokoferol (Vitamin E Nga Soja)

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI HEALTHCARETirane0695695959
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.