Olio Solare Super Abbronzante

€20.09
Vaj plazhi, pa filtra mbrojtes, per fytyre dhe trup. Vaj i thate, nuk yndyros dhe perthithet lehtesisht nga lekura.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1902

Ndihmon ne marrjen e nje ngjyre intensive, graduale dhe qe zgjat. Permban vaj monoi dhe vaj argani, te cilat ndihmojne jo vetem ne marrjen e nje ngjyre te bukur si cokollate, por edhe ne mbrojtjen e lekures nga procesi i plakjes, duke i dhuruar asaj hidratim dhe shkelqim.

Perdorimi: Aplikoni vajin ne lekure para dhe gjate ekspozimit ne diell. Shmangni kontaktin me zonen e syve.

Paketimi: 150 ml

I testuar per nikelin, rezistent ndaj ujiit, me arome hipoalergjike.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.