E-Oil 23,000 IU

2 700 Lekë
Vaj vitamine E 23,000 IU
Disponibiliteti: Ne gjendje

Vaj natyral nga vitamina E që hidraton, ushqen dhe rigjeneron lëkurën.

Përdorimi: Shtoni disa pika nga vaji tek produktet tuaja kozmetike të preferuara. Për përdorim lokal, ngrohni disa pika mes duarve dhe masazhojini në lëkurë dukë u fokusuar tek pjesët e thara ose të irrituara.

Përbërësit: Tokoferole (Vaj vitamine E natyral nga soja Jo-OMG), Vaj ulliri ekstra i virgjër (Olea Europaea).

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Medic ALLagja Pavarsia_Vlore0693756511 , 0692020213
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI MALVINA TIRANEUnaza e re TIRANE0675243933
FARMACI LIVIDATirane042360334
FARMACI STELA VLVlore
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI XHENATirane0697563638
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
Farmaci Endri 2Rr.Ali Demi Njesia Bashkiake nr.1 Tirane0699976077 ,0693577133
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI MEG + Farma_TRMedreseja_Tirane0696208374
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
FARMACI HYSAJ_TRPrane Medresese_Tirane0696120661
FARMACI MATADurres0682078231
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.