E-Oil

2 950 Lekë
Vaj vitamine E me tokoferole mikse ne forme natyrale.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Antioksidant natyral

Vaj vitamine E me tokoferole mikse në formë natyrale. Vitamina E është një antioksidant i rëndësishëm dhe roli kryesor është mbrotja ndaj peroksidimit të lipideve.

Përdorimi: 1/4 e një luge caji, 1-4 herë në ditë me ushqim.

Paketimi: 118 ml

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Vitamin E
(Si tokoferol D-Alpha plus Tokoferole të tjera si:
D-Beta, D-Delta dhe D-Gamma (JO-GMO)

87 IU

290%

Përbërës të tjerë: Vaj ulliri ekstra i virgjër organik. Përmban sojë.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI KLODETA_VLVLORE
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI ENIKA DRDurres052231187
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.