VALSACOMBI 160 mg/25 mg x 28 tableta

€0.00
(valsartan/hidroklortiazid)
Availability: In stock
SKU: 0-1442
(valsartan/hidroklortiazid)
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI MILANO ELBASANElbasan0692110984
FARMACI LIFETirane042245522
FARMACI ZHANI VALIASVALIAS TIRANE0693846940
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
Farmaci Drita Hoxha ShkoderLagje partizani Shkoder2243790
FARMACI EVA KORCEKorce0696751350
FARMACI FARMAIDEATirane696195202
FARMACI RISTOTirane0695758202
FARMACI BEAUTYTirane0697205079
FARMACI INA CELA TIRANEYzberisht TIRANE0692213639
FARMACI DAJTITirane0682000601
FARMACI REITirane0682384173
FARMACI ALGO FARMA TIRANEKomuna e Parisit TIRANE0698738377
FARMACI ILDA SAUKStacioni i fundit Sauk i ri TIRANE0697292854 / 0693317040
FARMACI MIRCE TRRr "AliDemi", ndertesa nr.79, Tirane0695415010
FARMACI LUMANI_SHL. V.Kushi, Rr. Clirimi-Shkoder694585191
FARMACI KOPLIKU_SHKODERSHKODER0686012505
FARMACI ZAIMITirane0698316554
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI KANANITirane0672599599
FARMACI LIRA DHE ROZA TIRANEKAMEZ TIRANE0698468517
Farmaci GEGAElbasan Prrenjas lagjja 1 blv Rinia pll nr 260697900167
FARMACI ORANGE 028Rruga Xhanfize Keko perballe market "Rossman"Tiran0692209778
FARMACI HELGATirane0693918288
Farmaci MIGEN-FRFIER698715494
FARMACI FARMA 2000_FIERFIER034229901
FARMACI ELSONA TACI_FIERFIER698244562
FARMACI NR. 1 FIERPrane Universitetit Kristal Fier692151539
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
FARMACI EVA Tirane Tirane RRUGA QEMAL STAFA2345949
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380 / 694331663
FARMACI NAZMI KOPACI LBLibrazhd0682297725
FARMACI ZHANI PGPOGRADEC0692130843
FARMACI BIO PLUS_KORr.28 Nentori_KORCE693953690
FARMACI OZI & ERI FIERFIER0693768587
FARMACI AGIMITIRANE0672009254
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322 , 0672674066
FARMACI Shpresa Nallbani (KRISTAL)-DurresLagje Nr. 9 - Muzeumi Durres052220408 / 0694766866
FARMACI ROARDI_TRTIRANE, BATHORE0674148881 , 0672079335
FARMACI SHEHU KAMEZKamez_Tirane0694096294
FARMACI 12 FARM(KOZETA) _LUSHNJALushnje35225828
Farmaci Krymi-SHParruc-Shkoder692778482
FARMACI WENDITirane0673138822
FARMACI HASA TIRANEKamez TIRANE0694423554
Orange Farmaci 022Tirane Rr. Qamil Guranjaku
Farmaci RejanKamez Lagj. nr2 Bulevardi Blu0699658905 , 0694464219
FARMACI MOZA _YzberishtTIRANE694569482
FARMACI NR.7_VLVLORE033227589 / 0694003429
FARMACI MANDI 1_POJAN POJAN ,KORCE0682017784
Farmaci Orange Farmaci 017Korce
FARMACI YLBER_TR(ANITA PEKA)Kashar,Rr "Altin Basha', Komp Cabej Tirane0693261390
FARMACI GURGA RR.ELBTIRANE Rr"Mihal Grameno"pll4,shk 5 .ap 2042371399
FARMACI TEASTirane0682198516
FARMACI FLORATirane0682065190
FARMACI JORI_TRTIRANE te fusha aviacionit0694838942
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
FARMACI FARIA TIRANEKAMEZ TIRANE0694400705
FARMACI GRADICA Tirane Tirane BLV"Blu",KAMEZ0674639661
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI AEK_VLOREVLORE697348816
FARMACI FU -FARMA Tirane
FARMACI SUELA (Joana Mihani)Tirane693756402
FARMACI DORI-KLARA Tirane Tirane Rruga Dr Shevqet Ndroqi042200255
FARMACI ZENELAJTirane0692070525
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588 / 698810838
FARMACI VEIZI MALIQMALIQ_KORCE0699558680
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
Farmaci Orange farmaci 009Tirane,lagjja 4 ,Rr Myslym Keta ,godina 214/30693790145
FARMACI GENT ELElbasan
FARMACI XHOI (Anilda beharaj)-FRFIER
FARMACI FLORITirane
FARMACI INTERNACIONAL_2006Shkoder0692462090
FARMACI XHENITirane
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
Farmaci DORINA VLVlore Lagj. 28Nentori, Rr. At Kristo0697900580
FARMACI MONDA HOXHAFIER0683304060
FARMACI TEUTA FIERFier0696396559
FARMACI ARDI ALIAJ_FRPrane ETC_Fier0692171974
FARMACI KETI PGPogradec695315408
FARMACI ELIO PGPogradec696458108
Farmaci Fufarma 3 Tirane Rruga Qemal Stafa
Farmaci PUPULINA GJEVORI ElbasanStacioni i Trenit-ELBASAN0692211750 / 0692940993
FARMACI STELA TRTirane0672238462
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
Farmaci ITALMED-PaskuqanPaskuqan-Tirane0696512031
FARMACI NR. 5 PGPogradec0695477713
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI BLEDI FierCAKRAN FIER0698559899 / 0695307750
FARMACI RIALFATirane0697695484
FARMACI Adenisa KerpicaVelabisht Lagja "Qender"Berat0695229985
Farmaci Pharma Store FloriRr. Kastriotet Ndertesa 83 Tirane0699775702
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan0699554622 / 0696471086
FARMACI ALTEA Tirane Tirane Komuna e Parisit0672078551
Farmaci LUMATirane Rruga Shemsi Haka 0684820040
FARMACI ILIR B-07Tirane042232173 / 0672018278
FARMACI TAULANT NACI _FR FIER693893805 / 698490659
FARMACI ERION_ELBELBASAN0674720211 ,054245540
FARMACI BERLIN-PHARMA NR.1-ELBElbasan,Lagja Kongresi Elbasanit pallati 30/30694274586
FARMACI HERRI YZBERISHTYZBERISHT - TIRANE0698786856
FARMACI REGISA PATOSPatos_Fier0697682829
FARMACI ALBI FIERFier682275543
Farmaci Lek Lleshi-V DejesVau i Dejes-Shkoder683733316
FARMACI ELONA SPAHIU_PEQINPEQIN686260777 / 0695156215
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI AMELIATirane0682051408
FARMACI LINDA ELBElbasan
Farmaci Nr 1 Megi ZeraTirane Rruga Don Bosko pll Aurora Konstruksion0697560860
FARMACI VIVA TIRANEKOMBINAT TIRANE692883699
FARMACI BLIRITirane0682030025
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
Farmaci Besmira TarjaThumane Fushe Kruje682045841
FARMACI LEJDI LAPRAKELAPRAKE_TIRANE0689028598
FARMACI INTERNACIONAL-2Tirane0692711228
FARMACI ZALMER_KorceBilisht-Korce694588759
Farmaci Orkidea Rruga Princ Vidi,ndertesa nr 50/51 Tirane0694848731
FARMACI TONI_SAUKSAUK_TIRANE0682073280 / 0692160173
FARMACI LIVIDATirane0695545372
FARMACI BORA Tirane Rruga Ali Demi, Pallati 155, Shk. 1,Tirane042378370 ,0696407370
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.