Vitamin C & Acai Berry Purifying Toner

€10.94
• Tonik purifikues • Ndihmon në zbardhjen e lëkurës • Të gjitha llojet e lëkurës • Eleminon mbetjet që bllokojnë poret
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11822

Tonik purifikues i përshtatshëm për lëkurë të kombinuar me ndryshime pigmentimi, lëkurë të lodhur ose imperfeksione të tjera shkaktuara nga lëkurë problematike.

Toniku me vitaminë C dhe Acai eleminon papasteritë e lëkurës, ndihmon në zbardhjen e saj dhe i dhuron lëkurës pamje të shëndetshme, të rigjeneruar dhe me shkëlqim. Vitamina C, Acai dhe Gotu kola reduktojnë imperfeksionet dhe papasteritë që bllokojnë poret.

Përdorimi: Pas pastrimit, hidhni një sasi të konsiderueshme nga toniku në një pambuk dhe aplikojeni me delikatesë në të gjithë fytyrën dhe qafën.

Përbërësit: Vitaminë C, Acai, Gotu Kola, aloe vera, niacinamide, vitaminë E etj.

Paketimi: 237 ml

Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitLares, tonik, skrab
Sipas LinjaveNOW
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.