VITAMIN E 200 IU

380 Lekë
Vitamina E është një antioksidant i rëndësishëm e cila mbron qelizat e trupit nga dëmet e radikaleve të lira dhe stresi oksidativ.
Availability: In stock
SKU: 11173

Përbërësit

Sasia per dozim

Vitamina E

200 IU

Përdorimi: 1 tabletë në ditë gjatë një vakti.

Paketimi: 30 tableta

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI RIGELSIKashar Yzberisht 0682012282
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
Farmaci SIDITirane Rr Komuna e Parisit pall Pinareve0696706106
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI SIBORAKashar YZBERISH Rr.Panajot Pano,Nd.30682709429
FARMACI BLIRITirane0682030025
Products specifications
Sipas Linjave Pharmacy Laboratories
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.