Vitamina C Pura retard

2 100 Lekë
Vitamina C me doze te larte (1000 mg). Vitamina C ka veti antioksiduese per organizmin, favorizon metabolizmin energjitik te qelizave duke mposhtur lodhjen dhe plogeshtine, nxit sistemin imunitar dhe favorizon sintezen proteinike te Kolagjenit.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme

Përdorimi: 1 tabletë në ditë të shoqëruar me shumë ujë.

Paketimi: 90 tableta x 1400 mg

Vitaminë C

1000 mg

Nuk përmban: Produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI ELSITirane0692423090
FARMACI FLORATirane0682065190
FARMACI LONDON & FARMACI URGJENCALagja Drita,Rruga Dervish Hima Burrel0682066750
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
FARMACI ORMIN FierLgj"8 Shkuti",Unaza e Re Fier
Farmaci LINDA_LULgj."�lirimi"-Lushnje698770591
FARMACI KELVIN _TRTIRANNE , RR'DIBRES'042376737
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.