Vitamin E-400 IU MT Softgels

1 470 Lekë
Vitamine E 400 IU e cila mbron qelizat e trupit nga demet e radikaleve te lira dhe stresi oksidativ.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Antioksidant natyral

Vitamina E është një antioksidant i rëndësishëm dhe roli kryesor është mbrotja ndaj peroksidimit të lipideve. Vitamina E mbron qelizat e trupit nga dëmet e radikaleve të lira dhe stresi oksidativ. Mbrojtja e qelizave nga stresi oksidativ arrihet vetëm nga suplementimi në doza më të larta, krahasuar me ato cfarë marrim në përditshmëri nga dieta jonë.

Përdorimi: 1 kapsulë në ditë gjatë një vakti

Paketimi: 50 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Vitamin E
(Si tokoferol D-Alpha plus Tokoferole të tjera si: D-Beta, D-Delta dhe D-Gamma (JO-GMO)

400 IU

1333%

Përbërës të tjerë: Kapsulë e butë xhelatinoze (xhelatinë bovine, glicerinë, ujë), Vaj ulliri ekstra i virgjër. Përmban sojë. (JO-GMO)

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI DITE NATE 3_TR TIRANE,Rr"DIBRES"692948817/ 0699853336
FARMACI SAIMIR MERGJYLI_LELEZHE21523595
FARMACI KADRI ABDI H.Elbasan069212923
FARMACI ORANGE 020rruges "Myslym Shyri", Tirane, Orange 0200692209778
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI JONA_PGPOGRADEC0693311821
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
FARMACI OLA FARMA_KJPerballe spitalit Kavaje0682099920
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
FARMACI LOGOS TRTIRANE0695444438 / 0698403690
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
Farmaci LIZETA TERMINALIKorce Lagjja 9 Rr Kico Greco 0682019477
Farmaci Pharma Egnatia AlketiKavaje Bulevardi Josif Budo0698771101
FARMACI SHEHU 2 TIRANERruga Tish Daia TIRANE
Farmaci SIDITirane Rr Komuna e Parisit pall Pinareve0696706106
FARMACI GJERGJI TIRANETirane0695833019
FARMACI ELONA SPAHIU_PEQINPEQIN686260777 / 0695156215
FARMACI REI LAPRAKE Tirane Tirane TEK BURGU 3130693894346
FARMACI ENI FIERFIER699221435
FARMACI EVERGREENRruga Mujo Ulqinaku_Fier0692125021
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci PUPULINA GJEVORI ElbasanStacioni i Trenit-ELBASAN0692211750 / 0692940993
FARMACI KAMEL FARMA Tirane Tirane Pol.Qendrore
Farmaci ITALIA 10Elbasan Lagjja Shenkoll rruga Thoma Kalefi0697889218
FARMACI FARMABLEND 2Elbasan0694040455 / 0676466831
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
FARMACI ELSITirane0692423090
ELEZI FARM Sh.p.k Tirane Tirane Farm Elezi_Bulevardi Zh. Dark0674099602
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI MARSIDA SHShkoder0684122793
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
FARMACI XHENATirane0697563638
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464 / 0672166172
Farmaci London 2 ElbasanElbasan Lagja Skenderbej, Rruga Iliaz Kosova0693776264
Farmaci Orange farmaci 009Tirane,lagjja 4 ,Rr Myslym Keta ,godina 214/30693790145
FARMACI BERLIN-PHARMA NR.1-ELBElbasan,Lagja Kongresi Elbasanit pallati 30/30694274586
FARMACI SUELA (Joana Mihani)Tirane693756402
FARMACI 17Tirane
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380 / 694331663
FARMACI DEGATirane0682079567
FARMACI SARA_TRRr.Frosina Plaku_Tirane672067272
Farmaci Gjermane-2 Tirane Tirane Blloku Gintash_Laprake693938310 ,0695231885
Farmaci NEXTPHARMATirane Rr. Haxhi Dalliu God. 12 Hyrja 20699150093
Farmaci Mega LacLac Lagj. Nr3 Rr. Unaza, Ndr. 1kateshe0676200952
FARMACI KRISTI TRKomuna e Parisit_Tirane0692264141 / 0676359096
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Farmaci PharmanexTirane , Rruga e Qelqit0695247777
FARMACI AMELIATirane0682051408
Farmaci Orange Farmaci 11 Durres Rruga Aleksander Goga Lagj Nr 2
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
FARMACI GLEDIS TIRANETIRANE0675562444
FARMACI LIVIDA 1Tirane0695545372
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.