Vitamin E Natural Liquid

1 780 Lekë
Vitamine E me 13,659 tokoferole d-alpha.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 10416
  • Antioksidant i fuqishëm
  • Përmban 13,659 tokoferole d-alpha

Vitamina E është një antioksidant i fuqishëm dhe gjithashtu një nga nutrientët primarë të organizmit që lufton radikalet të lira. Kjo vitaminë është përgjegjëse për shumë procese të rëndësishme në trup si; mpiksja e gjakut, funksionet imune dhe neurologjike, procesi i plakjes dhe shumë të tjerë.

Përdorimi: 6 pika cdo ditë gjatë një vakti.

Paketimi: 30 ml

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Vitamin E (Si tokoferol D-Alpha)

91 IU

303%

Përbërës të tjerë: Vaj ulliri ekstra i virgjër organik. Përmban sojë.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI KOPLIKU_SHKODERSHKODER0686012505
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI IDIALTirane042243844
Farmaci 4 LIFETirane Rruga Sitki Cico pll 3 ap 10698509933
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
Farmaci Blerdi Elbasan5-Maji, Pall 580/15 Elbasan0692791515
FARMACI SHEHUTirane0672071010
FARMACI GJERGJI TIRANETirane0695833019
Farmaci Nabis_TRIsh Garda e Republikes_TIRANE693587909
FARMACI LIVIDATirane0695545372
FARMACI VITALITE_TRTirane,Rr"Ali Demi",Hyrja 1,Ap 3 0696558740
FARMACI TANATirane042238286
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI FAMILY PHARMACY_TR TIRANE, HARRI FULS0696263423
FARMACI NEO TIRANELIBRI UNIVERSITAR TIRANE0692055312
FARMACI KOLISTirane04 2231552 ,0684005030
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
FARMACI AGOLLI_TRTIRANE, PRAN ASTIRIT 0694273068
Farmaci Shehu 2 Durres LGJ. NR 4 ,Rruga Fetah Bllaca Durres0676096899
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI LATO PHARMA _PGPogradec, Lgj nr 50675298830
FARMACI HELGATirane0693918288
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.