Vitamin E Natural Liquid

1 780 Lekë
Vitamine E me 13,659 tokoferole d-alpha.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Antioksidant i fuqishëm
  • Përmban 13,659 tokoferole d-alpha

Vitamina E është një antioksidant i fuqishëm dhe gjithashtu një nga nutrientët primarë të organizmit që lufton radikalet të lira. Kjo vitaminë është përgjegjëse për shumë procese të rëndësishme në trup si; mpiksja e gjakut, funksionet imune dhe neurologjike, procesi i plakjes dhe shumë të tjerë.

Përdorimi: 6 pika cdo ditë gjatë një vakti.

Paketimi: 30 ml

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Vitamin E (Si tokoferol D-Alpha)

91 IU

303%

Përbërës të tjerë: Vaj ulliri ekstra i virgjër organik. Përmban sojë.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI SUELA (Joana Mihani)Tirane693756402
FARMACI NEO TIRANELIBRI UNIVERSITAR TIRANE0692055312
FARMACI SAIMIR MERGJYLI_LELEZHE21523595
FARMACI OLA FARMA_KJPerballe spitalit Kavaje0682099920
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
Farmaci SIDITirane Rr Komuna e Parisit pall Pinareve0696706106
Farmaci Orange farmaci 007Tirane Rr Kavajes pall Delijorgji0697254426, 0692209778
FARMACI EVERGREENRruga Mujo Ulqinaku_Fier0692125021
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
FARMACI GRAND FARMARruga Myslym Shyri,pallati "EURO G.C"Sh.p.k Tirane0692065207
FARMACI MOZA _YzberishtTIRANE694569482
Farmaci Alpha FarmaciDurres Lagjja 12 Rr.e Deshmoreve0696149320
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.