Gel Aloe Therapy BIO&VEGAN

€17.01
Xhel Aloe vera 100% i paster.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2875

Xheli Aloe vera mbron barrieren hidrolipidike te te gjitha tipeve te lekures, perfshire dhe ate te lekurave sensitive. Hidraton lekuren, redukton kruajtjen dhe skuqjet e saj. Ideal per tu perdorur ne rast te djegieve nga dielli ose nga mjete te nxehta, ne raste dermatiti, skuqje nga pelenat si dhe pas depilimit per te parandaluar irritimin e lekures.

Paketimi: 200 ml

Organik. Vegan. I testuar per nikelin.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.