PROCUTASE IONIC HYDROGEL

1 270 Lekë
Xhel i indikuar ne plage, gervishtje, abrazione, djegie, ulcera(venoze, arteriale, diabetike) etj.
Availability: In stock
SKU: 0400

Permban:

Polimere natyrale hidrofilike: Produkt i patentuar me metale gjurme te jonizuara dhe peptide bimesh qe frenojne metaloproteinazat (TIMPs).

Eksipientet: Alkool, acid laktik, uje i dejonizuar.

Konservues: Klorur benzalkonium. 

Perdorimi: Lani plagen me uje te kripur steril ose ndonje produkt tjeter te pershtatshem per pastrim dhe me pas aplikoni xhelin ne plage.

Paketimi: 50 g

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
Farmaci Anisa MullahiFushekruje 0693935896
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI PINK DHE BLU PHARMTirane Rruga Dali Ndreu,mbi Maternitetin e Ri 0693893026
FARMACI VITALPHARMA Tirane Tirane KOMUNA E PARISIT694617273
FARMACI VIP FARMA Tirane Tirane Prane Mjekesise ligjore2364260 0698509933
FARMACI DITE E NATE 1Njesia bashkiake nr.2 Rruga Luigj Gurakuqi 0699910010
FARMACI ISAKU 2 DurresRr.Aleksander Goga Durres0684654993
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
Farmaci Blue PharmaCasa Italia, Kati 1 Tirane0695217058
FARMACI MURATI Kamez BATHORE , Rruga Demokracia, tIRANE
FARMACI MUCO TIRANEPrane parkut te autobuzave TIRANE673383930
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
Farmaci SEFAFier Lagjja 15 Tetori Rruga Mico Papuciu0696583432
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
FARMACI KONI A (PEDIATRIA)Tirane0692055515
Products specifications
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.