Couperose Gel

€24.30
Xhel i perqendruar me baze bimore, i pershtatshem per perdorim te perditshem.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1763

Couperose Gel vepron ne nje lekure kuperoze duke eleminuar skuqjen dhe tharjen.

- Redukton kapilare e dukshem.

- Forcon strukturen e lekures

- Efekt matifikues

Perdorimi: Aplikoni ne mengjes dhe ne mbremje.

Paketimi: 30 ml

Perberja: Kompleksi mbrojtes (Cardiospermum Halicacabum, Echium Plantagineum Oil, Sunflower Oil)

Α-bisabolol

Acid hialuronik

Izomerati i sakaridit

Orgasol

Isis

Squalane

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BLIRITirane0682030025
Farmaci DYRRAHDurres,Lagjja 17, Rr Halil Myrto, kt 10693461774
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Serum
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.