Aloe Vera Gel con Argan

900 Lekë
Xhel i perqendruar me ekstrakt te paster Aloe Vera dhe vaj Argani.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Xhel i përqëndruar me ekstrakt të pastër Aloe Vera (i kultivuar pa pesticide). Ky xhel vepron tek lëkura e thatë dhe e dëmtuar duke dhuruar një efekt hidratues dhe ushqyes. Falë përmbajtjes të polisaharideve kontribuon në mirëmbajtjen e ekuilibrit hidrolipid të epidermës dhe nxit tonifikimin e lëkurës. Është vecanërisht efikas në rast irritimi, skuqje ose djegie të lëkurës dhe pas ekspozimit të zgjatur në rrezet e diellit.

Vaji i Arganit është i njohur për vetitë e tij hidratuese, ushqyese, rigjeneruese, antirrudhë dhe kundër strijave. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave, nuk yndyros dhe përthithet krejtësisht.

Përdorimi: Aplikoni një sasi të mjaftueshme xheli në trup dhe masazhoheni derisa të përthithet plotësisht nga lëkura.

Paketimi: 200 ml

Aloe Vera

Vaj Argani

Nuk përmban: Parabene, parfum, SLS, SLES

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci DODA Tirane Rruga Ndreko Rino Nr 7 0682218104, 0683024536
FARMACI S.PRIFTI 2 Tirane Tirane KOMBINAT422476788 ,0692810111
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI LIVIDA 1Tirane0695545372
FARMACI CANAJ FARMA _TRKRISTAL-TIRANE42442020
Farmaci Alpha FarmaciDurres Lagjja 12 Rr.e Deshmoreve0696149320
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
Farmaci EGIAN Tirane Rruga e Kavajes Qendra Condor Center 0685720538
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
FARMACI IMEAA 11 VloreBulevardi Ismail Qemali,Lagja Isa Boletini Vlore0693212950 / 0694843330
FARMACI HEALTHCARETirane0695695959
Farmaci Orange Farmaci 024Tirane Perballe Qendres Kristal
FARMACI ALBI FIERFier682275543
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Aloe Vera
Sipas Linjave ESI
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.