Aloe Vera Gel Vit. E + Tea Tree 100 ml

800 Lekë
Xhel i perqendruar me ekstrakt te paster Aloe Vera, vitamine E dhe vaj esencial Tea tree.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Xhel i përqëndruar me ekstrakt të pastër Aloe Vera (i kultivuar pa pesticide). Ky xhel vepron tek lëkura e thatë dhe e dëmtuar duke dhuruar një efekt hidratues dhe ushqyes. Falë përmbajtjes të polisaharideve kontribuon në mirëmbajtjen e ekuilibrit hidrolipid të epidermës dhe nxit tonifikimin e lëkurës. Është vecanërisht efikas në rast irritimi, skuqje ose djegie të lëkurës dhe pas ekspozimit të zgjatur në rrezet e diellit.

Vitamina E favorizon mbrojtjen e lëkurës nga oksidimi i yndyrnave. Vaji Tea Tree është i njohur për vetitë e tij antibakteriale. Xhel transparent i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave, nuk yndyros dhe përthithet krejtësisht.

Përdorimi: Aplikoni një sasi të mjaftueshme xheli në trup dhe masazhoheni derisa të përthithet plotësisht nga lëkura.

Paketimi: 100 ml

Aloe Vera

Vitaminë E

Tea Tree Oil

 

Nuk përmban: Parabene, parfum, SLS, SLES

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
FARMACI LIRA DHE ROZA TIRANEKAMEZ TIRANE0698468517
FARMACI PEKA TIRANEKAMEZ, PRANE POLIKLINIKES TIRANE695719565
FARMACI KAMZATirane682726060
FARMACI OZI & ERI FIERFIER0693768587
FARMACI TAULANT NACI _FR FIER693893805 / 698490659
FARMACI EVERGREENRruga Mujo Ulqinaku_Fier0692125021
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI ORANGE 020rruges "Myslym Shyri", Tirane, Orange 0200692209778
Farmaci Nabis_TRIsh Garda e Republikes_TIRANE693587909
FARMACI AGIMI 2 - TIRANETIRANE0675668755, 2422955
FARMACI KRISTINA FIERFIER034502616 / 0696457205
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
LIFEMED SHPK (Farmaci Imifarma 4)Tirane Rr Fortuzit0674089009
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ANILA_FRLagja 1 Maji_Fier695147247
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464 / 0672166172
FARMACI LELATirane02356044 / 0685578126
Farmaci Orange Farmaci 12Fier Rruga Ramiz Aranitasi Lagjja 11 Janari0698815157
FARMACI KLODI FIERFIER034226314 / 693862188
FARMACI ELSONA TACI_FIERFIER698244562
FARMACI REGISA PATOS 2 _FRPATOS FIER
FARMACI ALBI FIERFier682275543
FARMACI HELGATirane0693918288
FARMACI ENDRI Tirane Tirane Rr.Gramoz Pashko0698380711 ,42303183
Farmaci SIDITirane Rr Komuna e Parisit pall Pinareve0696706106
FARMACI HASA TIRANEKamez TIRANE0694423554
FARMACI XHOI (Anilda beharaj)-FRFIER
FARMACI BLLOKU_TRRR "SAMI FRASHERI",TIRANE0692430604 ,042363132
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI WENDITirane0673138822
FARMACI MELSA-PRIM Tirane Rruga Ali Shefqeti,Godina nr 53,kati 1 Tirane0672353185
FARMACI INEATirane
FARMACI ARDI ALIAJ_FRPrane ETC_Fier0692171974
FARMACI BERLIN-PHARMA NR.1-ELBElbasan,Lagja Kongresi Elbasanit pallati 30/30694274586
FARMACI EUROFARMA Tirane Tirane D. Bosko0697801275
FARMACI BLERTA ROSHITirane042400526
FARMACI FARMATECH 1Rruga Komuna e Parisit-Tirane0696116244
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
FARMACI ZENELAJTirane0692070525
FARMACI DALIPI DRDurres0686261268
FARMACI PLECE BYZYKA_FRFier699778094
FARMACI FARMANORDTirane0682062820
FARMACI BIOSTirane044302778
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
FARMACI S.PRIFTI 2 Tirane Tirane KOMBINAT422476788 ,0692810111
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448 / 0675160534
FARMACI CANAJ FARMA _TRKRISTAL-TIRANE42442020
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.