Aloe Vera Gel Vit. E + Tea Tree 200 ml

1 000 Lekë
Xhel i perqendruar me ekstrakt te paster Aloe Vera, vitamine E dhe vaj esencial Tea Tree.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Xhel i përqëndruar me ekstrakt të pastër Aloe Vera (i kultivuar pa pesticide). Ky xhel vepron tek lëkura e thatë dhe e dëmtuar duke dhuruar një efekt hidratues dhe ushqyes. Falë përmbajtjes të polisaharideve kontribuon në mirëmbajtjen e ekuilibrit hidrolipid të epidermës dhe nxit tonifikimin e lëkurës. Është vecanërisht efikas në rast irritimi, skuqje ose djegie të lëkurës dhe pas ekspozimit të zgjatur në rrezet e diellit.

Vitamina E favorizon mbrojtjen e lëkurës nga oksidimi i yndyrnave. Vaji Tea Tree është i njohur për vetitë e tij antibakteriale. Xhel transparent i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave, nuk yndyros dhe përthithet krejtësisht.

Përdorimi: Aplikoni një sasi të mjaftueshme xheli në trup dhe masazhoheni derisa të përthithet plotësisht nga lëkura.

Paketimi: 200 ml

Aloe Vera

Vitaminë E

Tea Tree Oil

 

Nuk përmban: Parabene, parfum, SLS, SLES

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI AGIMI 2 - TIRANETIRANE0675668755, 2422955
Farmaci Alpha FarmaciDurres Lagjja 12 Rr.e Deshmoreve0696149320
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
Farmaci Nabis_TRIsh Garda e Republikes_TIRANE693587909
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
FARMACI BLLOKU_TRRR "SAMI FRASHERI",TIRANE0692430604 ,042363132
FARMACI CANAJ FARMA _TRKRISTAL-TIRANE42442020
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
FARMACI TROPLINI DRDurres0698735629
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI KOLA TIRANEUnaza e re TIRANE0696564654
FARMACI KAMEL FARMA 4Rr. Sami Frasheri, Pall. Moskat Tirane
FARMACI GJOCITirane0696509999
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
FARMACI LUMANI_SHL. V.Kushi, Rr. Clirimi-Shkoder694585191
FARMACI DENADA_TRTIRANE0692915733 / 0692915783
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI VITALPHARMA Tirane Tirane KOMUNA E PARISIT694617273
FARMACI BEAUTYTirane0697205079
Farmaci Orange Farmaci 024Tirane Perballe Qendres Kristal
FARMACI KARABINA TIRANERruga Shefqet Musaraj TIRANE692969639
FARMACI KRISTI TRKomuna e Parisit_Tirane0692264141 / 0676359096
M & SONS Tirane Tirane Rr. Lord Bajron,Njesia Bashkiake Nr.110677186344 , 0683680681
COSMETIC NATURAL Rr.Egnatia Durres695223935
FARMACI ZAIMITirane0698316554
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
Farmaci SIDITirane Rr Komuna e Parisit pall Pinareve0696706106
FARMACI UNOTirane0692565666
FARMACI ORANGE 020rruges "Myslym Shyri", Tirane, Orange 0200692209778
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322 , 0672674066
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI SHEHUTirane0672071010
FARMACI ALBI FIERFier682275543
Farmaci ITALIA 10Elbasan Lagjja Shenkoll rruga Thoma Kalefi0697889218
Farmaci SALUS PLUS DurresSektori Iliria Durres674036703
FARMACI Shpresa Nallbani (KRISTAL)-DurresLagje Nr. 9 - Muzeumi Durres052220408 / 0694766866
FARMACI LEO FARMATirane0692642920
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
Farmaci Silva TIRANEPrane Kopshtit Zoologjik TIRANE0692390029
FARMACI ART PHARMACYRruga Artan Lenja,kompleksi Magnet Tirane0697313191
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI BIOSTirane044302778
Farmaci ORANGE 002 FARMACI SHPKTirane,Rruga Qemal Stafa , pll nr10/780697723161, 0692209778
FARMACI KOZETA VLVlore033227164 / 0698359966
FARMACI EUROFARMA Tirane Tirane D. Bosko0697801275
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI Alda ShalaDurres Lagj. Nr8 Rr. Alexander Goga Kati 10676361933
FARMACI BONSAI PHARMARruga e Kavajes,Njesia Bashkiake nr10 Tirane0698755020
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
Specifikime
Sipas tipit te produktit Aloe Vera
Sipas Linjave ESI
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.