Aloe Vera Gel Vit. E + Tea Tree 500 ml

1 450 Lekë
Xhel i perqendruar me ekstrakt te paster Aloe Vera, vitamine E dhe vaj esencial Tea Tree.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Xhel i përqëndruar me ekstrakt të pastër Aloe Vera (i kultivuar pa pesticide). Ky xhel vepron tek lëkura e thatë dhe e dëmtuar duke dhuruar një efekt hidratues dhe ushqyes. Falë përmbajtjes të polisaharideve kontribuon në mirëmbajtjen e ekuilibrit hidrolipid të epidermës dhe nxit tonifikimin e lëkurës. Është vecanërisht efikas në rast irritimi, skuqje ose djegie të lëkurës dhe pas ekspozimit të zgjatur në rrezet e diellit.

Vitamina E favorizon mbrojtjen e lëkurës nga oksidimi i yndyrnave. Vaji Tea Tree është i njohur për vetitë e tij antibakteriale. Xhel transparent i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave, nuk yndyros dhe përthithet krejtësisht.

Përdorimi: Aplikoni një sasi të mjaftueshme xheli në trup dhe masazhoheni derisa të përthithet plotësisht nga lëkura.

Paketimi: 500 ml

Aloe Vera

Vitaminë E

Tea Tree Oil

 

Nuk përmban: Parabene, parfum, SLS, SLES

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
FARMACI NR. 1_PLAZHDURRES0696853184
FARMACI A&G Tirane Tirane ISH-EKSPOZITA0692031022
FARMACI PETAL FARMA TIRANETIRANE0694008900
FARMACI JORA_TRRr.Shkelqim Fusha_Q.Kristal_TIRANE699693169
FARMACI DAJATirane0692654644
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI MELA TIRANERruga Qamil Gurakuqi TIRANE698754994
FARMACI HERRI YZBERISHTYZBERISHT - TIRANE0698786856
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE698136464
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
FARMACI MILANO ELBASANElbasan0692110984
FARMACI REJ_VelipojeShkoder-Velipoje
FARMACI GJIKNURI_VL.....................VLORE0672027908
FARMACI SARA_TRRr.Frosina Plaku_Tirane672067272
FARMACI ANILA_FRLagja 1 Maji_Fier695147247
FARMACI BARDHI H&BShkoder
FARMACI MISHELDURRES0674044040
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI MELA FARMA_TRTIRANE E RE, PRANE UJESJELLSIT 42210027 ,0692609941
FARMACI ENIKA DRDurres052231187
FARMACI JONAPHARMA_SHK SHKODER
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI INAPHARMA Tirane Tirane Porcelan 0696630699
Farmaci Medic ALLagja Pavarsia_Vlore0693756511 , 0692020213
FARMACI DUKA TIRANERr. Irfan Tomini_TIRANE2273223 , 0692797737
FARMACI FLORITirane0672000707
FARMACI Dite Nate Zog i ZiZogu i ZI TIRANE692512558/ 0697819239
FARMACI ENDRI Tirane Tirane Rr.Gramoz Pashko0698380711 ,42303183
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
FARMACI TROPLINI DRDurres
FARMACI Albana Shakaj(Ejona)Tirane0692031031
Farmaci GREKO - FARMA FETOTirane Rr Qemal Stafa pll CELA Ap 290692433336
Farmaci Farmavitta 1 Tirane Tirane Bulevardi Zogu I
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
Farmaci GENIUS LAB SHPKTirane Rruga Kavajes0693525520/0693033164
FARMACI Nr.9 Plus (ANISA)-VloreVLORE0699737727
FARMACI BORA Tirane Tirane Perb Pirro Mani Ali Demi042378370
Farmaci Pranvera Musaraj Tirane Tirane Bulev Blu,P-30_Kamez0686689968
FARMACI NDREU 1_LELEZHE, LGJ'SKENDERBEG'TEUTA NDREU
FARMACI META SHSHKODER
FARMACI DJEPAXHIJA SHKODER, Rr Isuf Sokoli prane klubit te gjuetareve0693747700
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.