ACTEEN PURIFYING CLEANSING GEL

1 350 Lekë
Xhel lares me efekt skrabi, per lekura te yndyrshme dhe me akne. Redukton yndyren dhe parandalon krijimin e pikave te zeza.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2628

Permban:

Grimca Celulose + dyll jojoba: Largojne qelizat e vdekura nga lekura dhe reduktojne sebumin.

Agjent antibakterial: Rregullon perhapjen bakteriale dhe eshte vecanerisht aktiv ne bakteret Gram + (P. Acnes).

Kompleksi i acideve oleanolik dhe dihidroguaiaretik: Redukton hiperseborrene, hiperkeratozen, inflamacionin dhe perhapjen bakteriale.

Vaj esencial nenexhiku dhe dellinje: Veti antiseptike, antiinflamatore dhe sigurojne nje ndjesi freskie pas aplikimit.

Perdorimi: Aplikojeni produktin ne lekure te lagur, duke shmangur zonen e syve. Masazhojeni butesisht dhe me pas shperlajeni me uje te ngrohte. Gjithashtu eshte i pershtatshem per tu perdorur edhe ne trup ne zonat ku ka prodhim te tepert te yndyres.

Paketimi: 200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI FARMACITY-FISHTA 1Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit Tirane 0693063744
FARMACI DIAMANTI_VLOREVLORE697537051
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci VeliaLezhe Mamurras Kurbin lagjja Zef Hoti 0696318339
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
FARMACI FAMILY PHARMACY_TR TIRANE, HARRI FULS0696263423
Farmaci DITE E NATE 4Tirane Rr Dibres ndertesa 110/5 kati 10699910010
Farmaci MELA (Shengjin)Lezhe Shengjin Lagjja Qender Shengjin 0699195282
FARMACI JOTELagjja Kongresi i Permetit_Shkoder0692794663
Farmaci SIERATirane Kamez Rr Berisha godina 280688736658
FARMACI FATJONA VLORELagjja 28 Nentori, Objekt nr.40694737049
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
Farmaci Farmavitta 27 BeratBerat Rruga Jani Vruho0697004885
FARMACI VERDETirane042254651
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI ALBIOMED Tirane Tirane RRUGA HOXHA TASIM042232960
FARMACI ELIDA CALI SRSARANDE HIMARE692636344
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
Farmaci ParidSarande Lagja nr 1 Rruga Butrinti0695708959
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI BLIRITirane0682030025
FARMACI ERIUSTirane0692176958
FARMACI DALIPI DRDurres0686261268
FARMACI ANA_LEZHELagja Varosh_LEZHE0698521732
FARMACI PEPKOLAJ_TRTIRANE 0695764995
Farmaci Igli SelamajBerat Lagjja 28 Nentori Rruga Antipatrea 0696343356
FARMACI DITE E NATE 2Rruga Mine Peza Pallati 254 kati i pare
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
FARMACI ORIENTirane0692054446
Farmaci PerlaTirane Kashar Lagjja Misto Mame Pallatet Arbion-AZ0696458025
FARMACI DITE E NATE 31Tirane Yzberish Bulevardi i Ri Rruga Engjell Mashi0699910010
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
Farmaci Sole ShkoderShkoder Rruga Qemal Dracini0682033949
FARMACI TEASTirane0682198516
FARMACI TUTTO FARMA_TRTIRANE.Rr."Don Bosko"695886223
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
FARMACI BARDHI H&BShkoder0682097990
Farmaci FARMASOLTirane Rruga Muhamed Gjollesha pll 40 shk3 ap18042228223
FARMACI KOZETA VLVlore033227164 / 0698359966
Farmaci Orange Farmaci 06 ElbElbasan Lagja aqif Pasha nr7/440-n.70698263223
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
FARMACI ALMA QIRKOTirane042240693
Farmaci KLEDI_BRLagje Clirim-BERAT676894911 / 695601728
FARMACI Grupi Mjeksor Komuna e ParisitTIRANE Rr"Grigor Heba"Selite e Vogel, Pll 6 katesh0696030760
FARMACI DITE E NATE 37Tirane Njesia bashkiake 5 Rruga Tish Daija 0699910010
FARMACI SHEHU 2 TIRANERruga Tish Daia TIRANE
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.