PROXERA PSOMED 40 GEL

2 050 Lekë
Xhel me 40% ure per trajtimin e parandalimin e hiperkeratozes, pllakave kutane dhe simptomave te lidhura me pruritin, eritemen, ekzemen.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 3011

Permban: 40% ure, glukonolakton, acid laktik, ceramide, agjente stabilizues, uje te demineralizuar.

Perdorimi: Keshillohuni me mjekun/farmacistin tuaj .

Paketimi: 100 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI YLLITirane0684043778
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
FARMACI DITE E NATE 32Tirane Njesia bashkiake 5 ,Rruga Islam Alla ZK83800699910010
FARMACI LOLA ANILA 2 KAVAJE0693946262
FARMACI URGJENCA_KOLagjja 4, Rruga Todi Vogli, Pallati 7,Kati I672022901
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci FarmaTea Tirane Rruga Hamdi Garunja0692336305
FARMACI GLEDIS TIRANETIRANE0675562444
Farmaci Farmavitta 1 Tirane Tirane Bulevardi Zogu I
FARMACI FLORITirane
FARMACI BIO PLUS SHPKTIRANE04 2376853
FARMACI DITE E NATE 1Njesia bashkiake nr.2 Rruga Luigj Gurakuqi 0699910010
FARMACI VIP FARMA Tirane Tirane Prane Mjekesise ligjore2364260 0698509933
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
Farmaci ORANGE 002 FARMACI SHPKTirane,Rruga Qemal Stafa , pll nr10/780697723161, 0692209778
FARMACI LIKATirane Rruga 4 Deshmoret042241003
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
Farmaci FranklinTirane Rruga Frang Bardhi kt 1 0695331967
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.