Gel Solution 50% - Mantenimento BIO&VEGAN

6 150 Lekë
Xhel me perqindje te larte te acidit glikolik, 50%. Rekomandohet per lekurat normale dhe mikse. Lufton rrudhat e thella duke ndihmuar ne rigjenerimin qelizor. Gjithashtu stimulon prodhimin e kolagjenit dhe elastines.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0699

Perdorimi: Aplikohet 1-2 here ne jave, lihet te veproje 3-5 minuta dhe shperlahet.

Paketimi: 100 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitMaska
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.