ONAILS CUTICARE SOFTENING LIPOGEL

€10.29
Xhel me veprim zbutes per thonjte dhe kutikulat e duarve dhe kembeve. Rekomandohet per personat qe bejne manikyr dhe pedikyr rregullisht per te parandaluar inflamacionin e kutikulave.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2412

Permban:

Vaj bajamesh: Pershtatet shume mire edhe me lekurat me te ndjeshme, ka veti shume te forta zbutese dhe ushqyese te lekures.

Gjalpi Shea: Gjalpe vegjetal i cili zbut, hidraton dhe qeteson lekuren.

Vitamina E:  Mbron dhe forcon lekuren permes vetive te saj antioksiduese.

Vaj esencial i rozmarines:  Vaj esencial i perdorur tradicionalisht per efektet e tij bakteriostatike.

Perdorimi: Aplikoni produktin ne thonj dhe kutikula te pastruara dhe te thara dhe masazhojini per disa minuta.

Paketimi: 10 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitDuart dhe thonjte
Sipas tipit te produktitKrem
Sipas LinjaveBionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.