Clarifying Cleansing Gel

2 200 Lekë
Xhel pastrues per fytyren, i pershtatshem per lekure te yndyrshme.
Availability: In stock
SKU: 1031

- Largon yndyren e tepert

- Me efekt keratolitik

- E le lekuren e paster dhe te bute.

Perdorimi: Aplikoni xhelin ne mengjes dhe ne mbremje, masazhojeni 3-5 minuta dhe me pas shpelajeni me uje te bollshem

Paketimi: 200 ml

Perberja: Ekstrakt i majase

Alantoin

Nuk permban: Konservante, pa parfum dhe pa gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI TROPLINI DRDurres0698735629
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
FARMACI EVA-FARMA Tirane042400526
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404 / 0682758824
FARMACI SHAMETI DURRESDURRES0697703001
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI PHARMALIFE_DRLagja nr.17 rruga"Neki Libohova"-Durres0692077739
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
Products specifications
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Janssen
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.