Clarifying Cleansing Gel

2 200 Lekë
Xhel pastrues per fytyren, i pershtatshem per lekure te yndyrshme.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1031

- Largon yndyren e tepert

- Me efekt keratolitik

- E le lekuren e paster dhe te bute.

Perdorimi: Aplikoni xhelin ne mengjes dhe ne mbremje, masazhojeni 3-5 minuta dhe me pas shpelajeni me uje te bollshem

Paketimi: 200 ml

Perberja: Ekstrakt i majase

Alantoin

Nuk permban: Konservante, pa parfum dhe pa gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ELSITirane0692423090
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI EVA-FARMA Tirane042400526
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404
FARMACI BOCILagja Beslidhja,Rr.Papa Gjon Pali ll Lezhe0696297455
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.