Acknes gel

€6.24
Xhel transparent per fytyren me tendence akneike mikse dhe te yndyrshme me baze vaj esencial Tea Tree. Produkti ideal per te eleminuar shenjat e akneve dhe hiperpigmentimin lekures.
Availability: In stock
SKU: 2377

Vaji esencial tea tree është një produkt nga Australia, i cili është përdorur në shekuj për vetitë e tij. Ndër të tjera përmban acid azelaik (purifikues), Zink (normalizues i yndyrës), Aloe Vera (hidratuese dhe ushqyese) vitaminë A, E, F (shumë të nevojshme për lëkurën).

Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël xheli në lëkurë të larë dhe të thatë 1 ose 2 herë në ditë. Mos e aplikoni afër syve, hundës dhe gojës.

Paketimi: 25 ml

Vaj Tea Tree

Acido azelaic

Zink

Vitamina F

Aloe Vera

Vitamina A

Vitamina E

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, parfum, paraben, SLES, SLS.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI E.SHERRI_LELEZHE, LGJ"BESELIDHJA"0686683404
Farmaci PUPULINA GJEVORI ElbasanStacioni i Trenit-ELBASAN0692211750 / 0692940993
FARMACI ALFA PGPogradec0692055145
FARMACI ANNA'S PHARMARruga Kongresi i Manastirit Pallati 3 Tirane0694744781
Farmaci ALBANI-SHLagje V Kushi-Shkoder665585491
FARMACI NR. 5 PGPogradec0695477713
Farmaci Select PharmaTirane Rr Muhamed Gjollesha pll77,shk2,ap150693777046
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI BESAFARMA Tirane Tirane QENDRA KRISTAL(Baldushk)695308230
Farmaci Pharma Store FloriRr. Kastriotet Ndertesa 83 Tirane0699775702
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
Farmaci Perparim JazexhiuBerat0697246152
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan0699554622 / 0696471086
FARMACI DITE E NATE 1Ushtari i Panjohur Tirane0699910010
FARMACI NIKATirane0699150030
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
FARMACI DAJTITirane0682000601
Farmaci ORANGE 002 FARMACI SHPKTirane,Rruga Qemal Stafa , pll nr10/780697723161, 0692209778
FARMACI GENI & LORI_TRTIRANE042359286 / 0692065008
FARMACI SIGRID HOXHA _DRDURRES0696740761
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
Farmaci Alba-(Italiane)_ELElbasan692312772
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
FARMACI ALBI FIERFier682275543
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
FARMACI VERDETirane042254651
Products specifications
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave ESI
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.