Zinc Gluconate 50 mg Tablets

€10.12
Suport per sistemin imunitar. Suport per funksionin e enzimave.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11764

Zinku është një mineral esencial për funksionin e shumë organeve dhe sistemeve në organizëm përfshirë sistemin skeletor, imunitar, neurologjik dhe endokrin. Zinku është i nevojshëm si kofaktor për shumë reaksione enzimatike të lidhura me proteinat dhe metabolizmin e karbohidrateve, sintezën e RNA/RDA dhe sinjalizimin intraqelizor. Zinku gjithashtu luan një rol kritik në neutralizimin e radikaleve të lira dhe në një plakje të shëndetshme.

Përdorimi: 1 tabletë në ditë gjatë një vakti.

Paketimi: 100 tableta

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Zink (nga glukonati i zinkut)

50 mg

455%

Përbërës të tjere: Celulozë, stearat magnezi (origjinë bimore), silicë dhe mbeshtjellje vegjetariane.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ARDI TIRANETirane Rruga Medar Shtylla Pallati Sara el0692089899
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI UNIVERS XHONAElbasan0693693841
FARMACI INAPHARMA Tirane Tirane Porcelan 0696630699
FARMACI RX ONE PHARMACYLagja Pavarsia Vlore0694895158
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380 / 694331663
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744 / 0695621130
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
Farmaci My FarmaciTirane Rruga Myslym Shyri pll46 shk4 kt 1ap320672051444
Farmaci Anisa MullahiFushekruje 0693935896
FARMACI JONA LTirane0697897063 , 0672127421
Farmaci Igli SelamajBerat Lagjja 28 Nentori Rruga Antipatrea 0696343356
FARMACI Luljeta Beu Leka_KavajeKavaje0692507060
FARMACI AGIMI 1 Tirane Tirane Astiri0696563486, 0673225364
FARMACI SHAMETI DURRESDURRES0697703001
FARMACI EVITATirane042257187
FARMACI FATJONA VLORELagjja 28 Nentori, Objekt nr.40694737049
FARMAVLORA 3_VLVLORE
FARMACI ITALFARMA DRL. 11, Bulevardi kryesor-Durres0689021885
FARMACI ORNELA MUHARruga "Avdyl Paja",Pallati Inerti shpk Tirane0697616388
FARMACI SAT FARMATirane2238270
FARMACI REDI_TRTirane0698627611
FARMACI ALMA QIRKOTirane042240693
FARMACI VIP FARMA Tirane Tirane Prane Mjekesise ligjore2364260 0698509933
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
FARMACI LOLA ANILAKAVAJE055243654 / 0695561182
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
Farmaci SIDITirane Rr Komuna e Parisit pall Pinareve0696706106
FARMACI 17Tirane
Farmaci FARMASOLTirane Rruga Muhamed Gjollesha pll 40 shk3 ap18042228223
FARMACI DITE E NATE 2Rruga Mine Peza Pallati 254 kati i pare
Farmaci Orange farmaci 034Tirane Rruga Kavajes
FARMACI SHEHUTirane0672071010
FARMACI SHEHU 2 TIRANERruga Tish Daia TIRANE
FARMACI DITE E NATE 30Autostrada Tirane-Durres Km.3 Mezez Kashar Tirane0699910010
FARMACI GLEDIS TIRANETIRANE0675562444
Dr.ANTONIO TURI HEALTH REAL SOLUTIONSTirane Rruga e Durresit Godina 79 Hyrja 4.ap 34 0697032745
FARMACI VISI (LIQENI)Liqeni_Tirane042463118
FARMACI FLORITirane
Farmaci Izmir OsmaniShkoder Dobrac Rruga Nacionale Shkoder koplik0695207185
FARMACI ORIENTirane0692054446
Farmaci Orange farmaci 026Tirane Rruga Myslym Shyri godina 12 hyrja 1
Farmaci Denisa Tirane Don Bosko Rruga Muzaket 0698694258 / 693177715
FARMACI TUTTO FARMA_TRTIRANE.Rr."Don Bosko"695886223
FARMACI MARSIDA SHShkoder0688380564
FARMACI DUKA TIRANERr. Irfan Tomini_TIRANE042273223
Farmaci DORINA VLVlore Lagj. 28Nentori, Rr. At Kristo0697900580
FARMACI FARMACITY-FISHTA 1Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit Tirane 0693063744
FARMACI ARLINDA TIRANEMedreseja Tirane682141442 / 0696350461
FARMACI INEATirane
Farmaci Mega LacLac Lagj. Nr3 Rr. Unaza, Ndr. 1kateshe0676200952
FARMACI ILJAZI TIRANEUnaza E RE TIRANE0696718280
Farmaci Orange Farmaci 017Korce Lagjja 5 shetitorja Fan Noli0698693562
Farmaci PHARMA 13Tirane Kashar Yzberisht Rr Sabri Preveza p.Gora
Farmaci ORANGE farmaci 033Fier Lagjja 15 Tetori0692209778
FARMACI 21 (ANILA HASANAJ)Tirane Rruga Frederik Shiroka vila nr.12 Tirane0692332207
FARMACI IBRO FARMABulevardi Zhan D'Ark,Tirane0684021112
FARMACI DITE E NATE 5Tirane Rruga Elbasanit KULLA PARK GATE
FARMACI FARMAMED_TRTirane,Rr"Sander Prosi",Njesi Nr 7, 6/492-N0697821502
FARMACI ADA LushnjeRr.Marin Barleti LUSHNJE695419591
Marije Dobra Tirane Rruga Bajran Curri ndertesa 4790694733700
FARMACI GENT ELElbasan
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
FARMACI STELA VLVlore0694025175
FARMACI JORRruga Qemal Stafa Tirane 0696564731
FARMACI VJOSATirane0692084153
FARMACI 1 MAJI VloreVlore Lagja 1 Maji Rruga Sazani 0693346450
Farmaci KATRORI _TRRr Halit Bega pall 9,shk 2, ap 12,Tirane 0686403760
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ALD & JONVORE047600060
FARMACI TROPLINI DRDurres0698735629
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI SARA_TRRr.Frosina Plaku_Tirane672067272
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
FARMACI ARJANA_VLORESKELE_VLORE
LIFEMED SHPK( Farmaci Imifarma 1)Tirane Rr Myslym Shyri pll1 shk 3 ap 490674089009
FARMACI GRADICA Tirane Tirane BLV"Blu",KAMEZ0674639661
Farmacia 10/1Tirane Rr.Muhamed Gjollesha, nr 2 0692959779
FARMACI FARMA ELDRI TIRANEBlloku Gintash,Laprak TIRANE0695505377
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
FARMACI AGOLLI_TRTIRANE, PRAN ASTIRIT 0694273068
Farmaci Efigjenia PaciKorce Lagjja 1 Blv Republika 0693892330
FARMACI YLLITirane0684043778
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
Farmaci Luku ManezDurres Manez
FARMACI DITE E NATE 32Tirane Njesia bashkiake 5 ,Rruga Islam Alla ZK83800699910010
FARMACI ENDI Abdulla HoxhaPrane Dispancerise-TIRANE042256067
FARMACI DITE E NATE 15 RRUGA MINE PEZA HYRJA 1 KATI 1
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI TANATirane042238286
Farmaci Mati KoKorce Bulevardi Gjergj Kastrioti Zona kadastrale 80696639743
FARMACI IRIDA ZOTAJ_VLVLORE699390926
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane QENDRA TREGETARE TIRANA RING CENTER0694067477
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
Farmaci Select PharmaTirane Rr Muhamed Gjollesha pll77,shk2,ap150693777046
FARMACI GALENOS_TRTIRANE, RR'DIBRES"0693645041
Farmaci GENIUS LAB SHPKTirane Rruga Kavajes0693525520/0693033164
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI CENTRAL PHARMA GROUPRruga e Kosovareve prane diges se liqenit Tirane0692404124
FARMACI BIOSTirane044302778
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322 , 0672674066
FARMACI LAURA FARMA (MEDRESEJA) Tirane Tirane MEDRESEJA 0672024631
Farmaci Alba-(Italiane)_ELElbasan692312772
FARMACI LEKLI 2 TRTIRANE
Farmaci LOISTirane Rruga Siri Kodra, blv i ri pran Asllan Lala0675454949
FARMACI 21 TIRANE........Rr.Frederik Shirokai TIRANE(21 Dhjetori)0693644133
FARMACI SAPIENSTirane0697290862
SALUTE E BENESSERE A.P.E_DRRruga Tregetare Lagja nr.1 DR0692957082
COSMETIC NATURAL Rr.Egnatia Durres695223935
Farmaci Fiori ORANGE farmaci Tirane Tirane Rr.Irfan Tomini Perb. Shkolles Mesonjtorja0698786196
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
FARMACI URGJENCA_KOLagjja 4, Rruga Todi Vogli, Pallati 7,Kati I672022901
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
FARMACI LIKATirane Rruga 4 Deshmoret042241003
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
Farmaci Brisilda IsmailiSarande Lagja 3 Rr. Onhezmi. Perball Spitalit Petr0694285567
FARMACI XHULIO_VLOREVLORE0698497029
FARMACI Albana Shakaj(Ejona)Tirane Rruga Haxhi Dalliu, pallati 200, kt 10692031031
FARMACI NIDA_TRIsh Uzina Enver_TIRANE693012388
FARMACI ORIEN 2 _TRUNAZA E RE -TIRANE
FARMACI VIOLETA GJOKATirane Rruga Fabrika e Qelqit pallati 55 Tirane0692779657
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
FARMACI FARMABLEND 2Lagja Luigj Gurakuqi,rruga Aqif Pasha Elbasan0694040455 / 0676466831
Farmaci FARMABLEND 3Elbasan Lagjja Shenkoll 0694040455
Farmaci ELVITirane Rruga Ndre Mjeda kompleksi Magnet0696906186
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
FARMACI MARS FARMA ELBASANELBASAN692940437
FARMACI HAXHIA _TRPRANE OXHAKUT, TIRANE682000601
ILUMINA PHARMa (Don Bosko)Rruga Don Bosko Tirane0696014313
FARMACI EVA Tirane Tirane RRUGA QEMAL STAFA2345949
FARMACI FLUTURATirane0697574708
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
Farmaci Galen PharmaTirane Rruga Kavajes dyqani 5/10693257207
FARMACI VERDETirane042254651
Farmaci Pranvera Musaraj Tirane Tirane Bulev Blu,P-30_Kamez0686689968
FARMACI BUTRINTI MULLET Tirane Tirane MULLET0693321881
Farmaci VODO PHARMATIRANE, Rr. Bedri Karapici 0694435298
FARMACI DORINA VASIARI DRDURRES0699301180
FARMACI VERA TRTirane042254966
FARMACI ENCHI Ruga Ali Shefqeti Godina nr.53 Tirane0672897970
FARMACI GECI SH.Shkoder0682095045
Farmaci TEMALI_SHKODER SHKODER0682038432/0684122793
FARMACI ELSONA TACI_FIERFIER698244562
FARMACI ARNISA TiraneBulevardi "Shqiperia" Godina Agimi,hyrja 9 Tirane0692334184 / 0697496801
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.