Anti aging sun guard spf 50 50 ml

L2,800

S’ka stok

Out of stock

SKU: 1399

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem dielli me veti antirrudhe me SPF 50.
Ideal per tu perdorur nga personat me lekure te ndjeshme ndaj diellit dhe gjate diteve te para te ekspozimit ne diell.
Perdorimi:
Aplikoni kremin 30 minuta para ekspozimit ne diell dhe perserisni aplikimin sa here qe te jete e nevojshme.