ANTI-POLLUTION CREAM

L4,500

Ka stok

In Stock

SKU: 12529

Pershkrimi i produktit

Krem për mbrojtjen e lekures me veti qetesuese dhe hidratuese. Me ekstrakt të kamelisë së kuqe, izomerat sakarid, acid hialuronik me zinxhir të gjatë dhe të shkurtër dhe gjalpë shea.

perberesit

– Ekstrakt i Kamelisë së Kuqe: Ndihmon në përmirësimin e densitetit të lëkurës, hidratimit dhe vrazhdësisë.
– Izomerat sakarid: kompleks karbohidratesh identike me ato të lëkurës për hidratim afatgjatë të lëkurës.
– Acidi hialuronik me zinxhir të gjatë dhe të shkurtër: hidraton intensivisht dhe ruan hidratimin e lëkurës.
– Allantoin: qetësues
– Gjalpë Shea: e bën lëkurën të lëmuar dhe të mëndafshtë.

perdorimi

Në mëngjes dhe/ose në mbrëmje aplikojeni kremin kundër ndotjes rregullisht në lëkurën e pastruar të fytyrës dhe dekoltesë dhe masazhojeni butësisht.

paketimi

150 ml