BetterYou Iron Oral Spray

L1,690

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10079

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Nje zgjidhje e shkelqyer per shqetesimet e tretjes dhe perthithjen e ulet te provuar nga suplementet e hekurit ne trajte tablete ose kapsule.

  • Përthithje maksimale
  • Shmang shqetësimet e tretjes.
  • Minimizim i lodhjes dhe plogështisë
  • Ndihmon në mbrojten e funksioneve konjitive
  • Ndihmon në mbrojtjen e sistemit imunitar
  • Shmang shqetësimet e tretjes
  • 5 mg për dozë
  • 48 doza ditore
  • Me shije natyrale dhe të këndshme molle të pjekur

 

perdorimi

Aplikoni 4 sprucime në ditë ose dozën e rekomanduar nga mjeku.
Mund të merret në cdo moment të ditës edhe pa ushqim, duke e përshtatur me rutinën tuaj. Të përdoret 6 muaj pas hapjes.

paketimi

25 ml (192 sprucime)

permban

Cdo doze ditore përmban: EC NRV*
Ferric Sodium EDTA/ Ferric ammonium 5 mg 36%