Color Corrective cream

L2,700

Ka stok

In Stock

SKU: 2236

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem Korrektor, mbulues dhe mbrojtes me spf 30

specifikime

– Zbardh njollat e lekures

– Redukton hiperpigmentimin

– Astringjent natyral dhe reduktues i poreve

perdorimi

Apikoni ne fytyre per uniformizim te ngjyres dhe per korrektim te zonave te caktuara te lekures.

paketimi

30 ml

perberja

  • Age spot corrector (substance active nga bima e sojes)
  • Ekstrakt SORR (kompleksi bimor)
  • Ekstrakt i kerpudhes se zeze (Fomes Officinalis)
  • Vitamin A
  • Kompleks mineralesh
  • Filtra UVA/UVB

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.