CoQ10 60 mg & Omega 3 Fish Oils Softgels

L3,240

Ka stok

In Stock

SKU: 11238

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Produkt i cili kombinon dy përbërës esencial për sistemin kardiovaskular (Koenzimën Q10 dhe vajin e peshkut Omega 3) në një kapsulë të vetme. Koenzima Q10 ndihmon në shëndetin kardiovaskular përmes rolit të saj në prodhimin e energjisë dhe përmes luftimit të radikaleve të lira. Omega 3 mirëmban funksionin e zemrës duke balancuar dhe promovuar funksionin e sistemit imunitar.

perdorimi

1 kapsulë, 1 deri në 2 herë në ditë të shoqëruar me ushqim.

paketimi

60 kapsula xhelatinoze

permbajtja

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Kalori 5
Totali Yndyrnave 0.5 g < 1%* *
Koenzima Q10 (CoQ10) 60 mg *
Koncentrat vaj peshku 250 mg *
Acide yndyrore Omega-3
Acid Eikosapentaenoik (EPA) 40 mg *
Acid Dokosahekzaenoik (DHA) 25 mg *
Lecitin soje 200 mg *

perberes te tjere

Kapsulë xhelatinoze (xhelatin nga gjedhët, glicerinë, ujë, karob, ekstrakt anato), vaj nga krundet e orizit, dyll blete, tokoferole d-alfa dhe tokoferole mikse.